Blog

Przewodnik po prezentach dla spawacza

Przewodnik po prezentach dla spawacza

Przedstawiamy 9 pomysłów na prezenty dla spawacza!

Spawacze ciężko pracują przez cały rok – podaruj im którykolwiek z tych niezbędnych przyborów spawalniczych! W tym spersonalizowanym przewodniku po prezentach znajdziesz wszystko, czego potrzebuje spawacz, od przyłbic spawalniczych, zestawów osprzętu, rękawic spawalniczych po inny sprzęt lub materiały spawalnicze.

1. Nowy hełm spawalniczy

Czas na ulepszenie przyłbicy spawalniczej! Do wyboru jest wiele przyłbic z nowymi funkcjami idealnymi dla wszystkich spawaczy, takimi jak automatyczne przyciemnianie, regulacja poziomu zaciemnienia, regulowane nakrycie głowy, technologia True Color i wiele innych. Oto spojrzenie na nasze trzy najlepsze przyłbice spawalnicze na najlepszy prezent:

Przyłbica SPARTUS 201X

Przyłbica automatyczna ESAB Sentinel A60

Przyłbica spawalnicza ESAB G50 z nawiewem EPR-X1

Przyłbica spawalnicza ESAB SAVAGE A40 wymienna bateria

2. Pakiet sprzętu spawalniczego

Rozbuduj swoją organizację dzięki pakietowi spawalniczemu — doskonałemu do prac spawalniczych w ruchu! Nie możesz się pomylić z torbą do przechowywania i podróży, każdy spawacz z pewnością pokocha ten prezent. Idealne rozwiązanie do przenoszenia i przechowywania przyłbicy spawalniczej i narzędzi! Sprawdź naszą rekomendację:

Torba narzędziowa Makita E-05452

3. Spawarka

Doskonal swoje umiejętności spawalnicze dzięki nowej maszynie do użytku biznesowego lub osobistego! Spawanie metodą MIG, TIG, elektrodą otuloną lub wieloprocesową – mamy maszynę do każdego zadania spawalniczego na wielu poziomach cenowych. Oto nasze najlepsze propozycje dla spawaczy w tym roku:

Spawarka Esab EMP 200i w pakiecie

Spawarka SPARTUS EasyArc 216

Spawarka inwertorowa MAGNUM MIG 209 Alu Synergia

Spawarka inwertorowa Magnum Snake 270 LED

4. Rękawice spawalnicze

Każdy spawacz potrzebuje pary wysokiej jakości skórzanych rękawic spawalniczych, aby wykonać zadanie! Rękawice spawalnicze są niezbędne do ochrony spawacza przed wysoką temperaturą i samą pracą. Sprawdź te najwyższej klasy rękawice ochronne:

Rękawice spawalnicze GRANBERG 106.1690K BHP

Rękawice spawalniczo – robocze HEAVY DUTY BLACK/BASIC/EXL ESAB

5. Kurtka spawalnicza

Kolejnym niezbędnym elementem zapewniającym ochronę i bezpieczeństwo podczas każdego projektu spawalniczego jest kurtka spawalnicza. Nie możesz się pomylić dbając o bezpieczeństwa! Sprawdź naszą najpopularniejszą kurtkę spawalniczą poniżej:

Kurtka spawalnicza ESAB z probanu/skóry

Kurtka spawalnicze skórzana ESAB

6. Ekran spawalniczy lub kurtyna

Przygotuj swoje miejsce pracy na wszystkie operacje spawalnicze! Posiadamy szeroką gamę ekranów spawalniczych, które pomagają chronić spawaczy i osoby wokół nich przed promieniowaniem UV, oparzeniami, dymami spawalniczymi i wysokimi temperaturami. Ekrany dostępne są w wielu kolorach: pomarańczowym, czerwonym, zielonym, żółtym, szarym, przezroczystym i nieprzezroczystym.

Sprawdź wszystkie nasze ekrany oraz koce spawalnicze tutaj.

7. Bluza spawalnicza

W połączeniu z kurtkami spawalniczymi bluzy spawalnicze zapewniają dodatkową warstwę ochrony i komfortu dzięki kluczowym cechom, takim jak trudnopalna bawełna i kołnierz spawalniczy. Ta bluza spawalnicza ma odpinany kaptur, kołnierz, kieszenie na rysiki i zakryte patki na kieszeniach, które chronią przed iskrami. To z pewnością będzie pocieszający prezent!

Bluza robocza SEVEN KINGS PRO niebieska

Bluza trudnopalna Profflam AOBL

8. Wózek spawalniczy

Spawanie nie jest łatwe, ale wózek spawalniczy może mieć ogromny wpływ na postęp w pracy. Nie zmagaj się i nie marnuj cennego czasu na noszenie ciężkich maszyn i wielokrotne podróże, aby zabrać swoje narzędzia tam, gdzie powinny być – wózek spawalniczy zapewnia porządek i mobilność.

Przeglądaj wózki spawalnicze tutaj.

Jeśli nie masz pewności, jakich wymiarów lub możliwości potrzebujesz w swoim wózku spawalniczym, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

9. Karta podarunkowa

Nadal nie wiesz, co wybrać z tej listy pomysłów na prezenty spawalnicze? Zostaw im wybór dzięki karcie podarunkowej COMPLEX! Dzięki karcie podarunkowej do naszego sklepu internetowego Twój spawacz będzie mógł wybrać swój własny osprzęt spawalniczy lub zaopatrzyć się w kluczowe materiały spawalnicze. Więcej informacji pod numerem telefonu: 33 330 99 99, mailowo: sklep@spawanie.com lub na czacie.

Voucher podarunkowy

Zapraszamy!