“Projekt” to nowa i innowacyjna forma realizacji złożonych zamówień. Zdajemy sobie doskonale sprawę, iż każdy klient wymaga od nas indywidulanego podejścia i dlatego właśnie stworzyliśmy program, który pomoże w sposób komfortowy osiągnąć założony cel.

Zakładasz firmę lub starasz się o dofinansowanie w związku z tym potrzebujesz zakupić sprzęt. Wtedy pojawiają się pytania i wątpliwości: jakie narzędzia zakupić, który producent będzie najlepszy … itd. Kontaktując się z nami otrzymasz rzetelne i sprawdzone informacje o sprzęcie w przeciwieństwie do opisów z internetu, które w większości są pisane na zlecenie.

Ponad standardowe podejście to nie tylko możliwość skorzystania ze specjalnych cenników, ale również opieka handlowca odpowiedzialnego za projekt, demonstracja urządzeń oraz ich testowanie. W ramach projektu oferujemy darmowy transport urządzeń oraz ich uruchomienie.

Jeśli Twoje plany wymagają finansowania postaramy się doradzić jaka forma będzie dla Ciebie najlepsza. Naszym celem jest, aby wszystkie sprawy były załatwione w jednym miejscu i możliwie krótkim czasie. Dlatego masz do dyspozycji kredyt oraz leasing.

Mamy nadzieje, że ta forma pomocy przyczyni się do podniesienia atrakcyjności naszej oferty oraz wpłynie na z korzyścią na Twój biznes.