Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie urządzeń do spawania i cięcia oraz materiałów spawalniczych. Nasze innowacyjne i znane na całym świecie urządzenia i rozwiązania w zakresie technologii wytwarzania powstają w oparciu o potrzeby naszych klientów i są owocem naszego doświadczenia oraz tradycji jako światowego lidera wśród producentów. Naszą wspólną wizją jest przekształcenie branży i zaspokojenie potrzeb naszych klientów dzięki wszechstronnemu portfolio produktów.

Doskonale czujący się w zespole i zaangażowani w jego pracę współpracownicy to nasz największy skarb. Dlatego też wkładamy dużo wysiłku w przyciąganie, rozwijanie i utrzymywanie najbardziej utalentowanych ludzi. Budowanie odpowiedniego zespołu i zapewnienie mu odpowiedniego środowiska pracy prowadzi do rozwiązań, które pomagają naszym klientom wygrywać, co jest również naszą wygraną.

W firmie ESAB znajdziesz wielokulturowe środowisko pracy, w którym ceni się pomysły, nagradza inicjatywy i zachęca do angażowania się w miejscu pracy i dla społeczności. Możliwości uczenia się, współpracy i osiągania celów są dla Ciebie praktycznie nieograniczone.

Zobacz oferowane przez nas produkty od firmy ESAB: https://spawanie.com/producent/esab/

Wyświetlanie 1–15 z 660 wyników