Blog

Wyzwolenie spawania: ESAB Renegade VOLT ES 200i

Wyzwolenie spawania: ESAB Renegade VOLT ES 200i

Rewolucja w spawania i mobilności dzięki bezprzewodowej spawarce firmy ESAB

W spawalnictwie innowacja nie polega tylko na ulepszaniu technik, ale na przekształcaniu narzędzi, na których polegają spawacze. Poznaj ESAB Renegade VOLT ES 200i, przełomową, przenośną, bezprzewodową spawarkę zasilaną akumulatorowo, która zmienia zasady gry. Bezproblemowo łącząc zaawansowaną technologię z niezrównaną wszechstronnością, to dynamo spawalnicze na nowo definiuje możliwości w zastosowaniach metodą MMA (SMAW) i Live TIG (GTAW).

Wyznaczanie nowego standardu doskonałości spawania: ESAB Renegade VOLT ES 200i

Symfonia opcji zasilania:  uwalniając spawaczy od przewodów zasilających, ESAB Renegade VOLT ES 200i działa na akumulatorach DEWALT FLEXVOLT o pojemności 6 Ah, 9 Ah i 12 Ah. Ten bezprzewodowy cud oferuje niezrównaną mobilność, pozwalając spawaczom zapuszczać się tam, gdzie nie można dosięgnąć przewodów. To prawdziwe świadectwo mariażu władzy i wolności.

Wytrzymałość, która przekracza granice:  Renegade VOLT ES 200i to nie tylko mobilność, ale także nieustanna wytrzymałość. Dzięki możliwości wypalenia do 33 elektrod (E6013) na jednym ładowaniu spawacze mogą bez przerwy realizować rozległe projekty. A dzięki czterem akumulatorom 12 Ah w zestawie, został on zaprojektowany z myślą o niepowstrzymanej wydajności.

Opanowanie trybu Hybrid AMP+:  Innowacja robi ogromny krok naprzód dzięki trybowi Hybrid AMP+ w Renegade VOLT ES 200i. Bezproblemowo integrując akumulator i zasilanie sieciowe, tryb ten otwiera drzwi do świata możliwości. Zapobiega wyłączeniom wyłącznika w przypadku mniejszych rozmiarów i wzmacnia moc wyjściową na wejściu 120 V, pokazując zdolność adaptacji i przewidywanie maszyny.

Zbudowany do prac w terenie:  Trwały, niezawodny i zbudowany tak, aby sprostać wymaganiom rzeczywistego spawania, Renegade VOLT ES 200i to wytrzymałe arcydzieło. Odporna na uderzenia obudowa i strategicznie rozmieszczone punkty podnoszenia sprawiają, że prace w terenie są bezproblemowe. To przenośne urządzenie o dużej mocy zaprojektowane tak, aby działać w każdym środowisku.

Doskonała nawigacja za pomocą interfejsu użytkownika:  Interfejs Renegade VOLT ES 200i to studium projektowania zorientowanego na użytkownika. Dzięki żywemu, kolorowemu ekranowi, przeznaczonemu do użytku na zewnątrz — nawet w bezpośrednim świetle słonecznym — spawacze mają niespotykaną dotąd klarowność. Informacje w czasie rzeczywistym, takie jak wyświetlanie stanu akumulatora i obliczanie pozostałego czasu łuku, zwiększają produktywność i kontrolę.

Opanowanie łuku: Odblokowanie zaawansowanych funkcji:  Doskonalenie sztuki spawania wymaga maszyny odpowiadającej Twoim umiejętnościom. Renegade VOLT ES 200i zapewnia to i jeszcze więcej dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak gorący start, siła łuku, przechowywanie pamięci i tryb celulozowy (6010). To sprzymierzeniec spawalniczy, który dostosowuje się do Twoich preferencji i projektów.

Poznaj przyszłość spawania dzięki ESAB Renegade VOLT ES 200i

ESAB Renegade VOLT ES 200i to nie tylko spawarka — to rewolucja. Ucieleśnienie mocy, mobilności i precyzji rozpoczyna nową erę doskonałości spawania. Dzięki połączeniu technologii i tradycji Renegade VOLT ES 200i umożliwia spawaczom przekraczanie granic, ponowne definiowanie możliwości i wykonywanie najlepszych prac. Wejdź do świata, w którym spawanie nie zna granic. Podnieś poziom swojego rzemiosła, wykorzystaj innowacje i poznaj przyszłość spawania z ESAB Renegade VOLT ES 200i u swojego boku.