Blog

Przenośna i wydajna przecinarka Cutmaster 40

Przecinarka ESAB Cutmaster 40

Przenośna i wydajna przecinarka Esab Cutmaster 40 z uchwytem SL50 1Torch jest świetnym połączeniem potrzeb spawacza, zaawansowanej technologii oraz inteligentnej konstrukcji. Niewielka masa (10 kg) w połączeniu z dużą mocą cięcia przekłada się na doskonałe doświadczenia użytkownika w eksploatacji bez względu na zastosowanie.

MAKSYMALNIE ŁATWE PRZENOSZENIE

Cutmaster 40 cechuje się największą wygodą przenoszenia w swojej klasie,  zachowując przy tym wysokie parametry użytkowe. Waży zaledwie 10 kg, a dzięki wielu uchwytom i zaczepom można odnieść wrażenie, że nawet mniej.

WIĘKSZA ELASTYCZNOŚĆ

Niewiarygodna rozciągłość łuku sprawia, że przecinarką Cutmaster 40 można ciąć w nietypowych pozycjach, nie tracąc nic na jakości cięcia. Jest do niej dostępna pełna gama gotowych do użytku materiałów spawalniczych do cięcia i żłobienia. Działa z zasilaniem 200–240 V z automatyczną regulacją prądu.

NIEWIARYGODNA WYDAJNOŚĆ

Cutmaster 40 cechuje bardzo wysoka moc, jak na urządzenie jej wielkości. Legendarny 1TorchTM umożliwia najlepszą w swojej klasie zdolność przebijania i cięcia 12 mm oraz cięcie rozdzielające do monstrualnej grubości 16 mm. Utrzymywanie nadzwyczajnego cyklu pracy 40% przy prądzie 40 A dzięki nowej technologii chłodzenia hybrydowego sprawia, że przecinarka jest w stanie pracować dłużej bez przerwy.

POWAŻNA SOLIDNOŚĆ

Umieściliśmy Cutmaster 40 w sprawdzonej obudowie klasy przemysłowej, aby mogła działać bez względu na obciążenia udarowe. Stopień ochrony IP23 oznacza, że Cutmaster 40 można używać w każdej sytuacji — w słońcu i w deszczu, dzień po dniu. Do Cutmaster 40 dostępne są obecnie nowe materiały spawalnicze Black Series o 60% większej trwałości niż dotychczasowe.